Dobrodosli na BGD Power SamP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dobrodosli na BGD Power SamP

BGD Power Samp IP:77.46.243.107:7777..www.bgdpower-samp.co.nr
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Renato
Admin
Renato


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeSub Avg 30 2008, 01:55

SPAM SPAM SPAM.........JA I BOOM SVO NAJDRUGOVI A NEZNAMO SU U RL!!! AHAHAHHAHHAHA
Nazad na vrh Ići dole
Boom_Blaster

Boom_Blaster


Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeSub Avg 30 2008, 01:56

........AAAAAAAAAA............ DA ISTINA......... JEDINI ONLINE........
Nazad na vrh Ići dole
Renato
Admin
Renato


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeSub Avg 30 2008, 01:58

ja volim SPAM SPAM ja volim SPAM SPAM!!!!! da nikog nema u ovo doba na forumu samo nas 2...... lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Boom_Blaster

Boom_Blaster


Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeSub Avg 30 2008, 01:58

LOL sve pice spavaju xD.........
Nazad na vrh Ići dole
Boom_Blaster

Boom_Blaster


Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeSub Avg 30 2008, 01:59

Gucci se izmorio od stalnog igranja.... Ipak je on najaktivniji igrac na serveru i stalno rijesava probleme......


Poslednji izmenio Boom_Blaster dana Sub Avg 30 2008, 02:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Renato
Admin
Renato


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeSub Avg 30 2008, 02:00

MA JBT MORAM IC KAD JE NAJZABAVNIJE...TERA ME BRAT IZ SOBE!!!! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Boom_Blaster

Boom_Blaster


Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeSub Avg 30 2008, 02:03

SMRC ODO I JA PAJKI MI SE XD...................... ZZZZZ VIDIMO SE SUTRAAAAAAAAAAA
Nazad na vrh Ići dole
Renato
Admin
Renato


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeSub Avg 30 2008, 17:49

AJDE JBT SPAMAJTE NISAM JA OVO ZA DZABE OTVORIO!!! OVO JE TEMA SPAM!!!1 lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Boom_Blaster

Boom_Blaster


Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeSub Avg 30 2008, 23:59

Evo nastavlja se program...... Od sinoc xD
Nazad na vrh Ići dole
Renato
Admin
Renato


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:01

ahaha da lolek.........idemo svi u glas SPAM SPAM SPAM.... lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Boom_Blaster

Boom_Blaster


Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:03

Get you hands up !!!!! !!!!!!!!!!!SPAM!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Renato
Admin
Renato


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:10

cheers cheers YO YO BOOM AND GEA ARE IN THE HOUSE!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Boom_Blaster

Boom_Blaster


Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:15

Aaaaa neznam sta da pisem ubijam seeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaa skola pocinje poludit cuuuuu aaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa aaaaaaaaa aaaaaaaaaa sta da radim..... opet ucenja, muka, sranja. nema vise sampa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ubicu se xD
Nazad na vrh Ići dole
Renato
Admin
Renato


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:18

Pa ti uzmi i ubi se...ili kad moras ucit dodji i spamaj.........a kad dodjes u skolu ti se vrati ciku.......i pocni da pevas:
,, KOLKO VOLIM DZOINT TOLKO VOLIM SISU, ISZUPO SAM ZAVESU I SA NJOM KARNISNU, OTISO NA TRAFIKU PO PIVO I VIRSLU, VRATIO SE KUCI NA DZOIN I SISU..." EHEH
Nazad na vrh Ići dole
Boom_Blaster

Boom_Blaster


Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:21

Imam samo jedno rec na ovo ----------> LOL
Nazad na vrh Ići dole
¤..>>>k!m1<&a

¤..>>>k!m1<&a


Broj poruka : 22
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:23

i nemate preca poslla nego da spamate ovde..lol pa ovo i jeste za spam ahahah ........wwaaaaaaaaazzzzzzzuuuuuuuuupppppppp.....AJMO SAD SVI SPAM
Nazad na vrh Ići dole
Renato
Admin
Renato


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:25

E pa sta ces takva je zivot nas umetnika ....ahahahah.....I ONDA JA ZAPEVAM:
,,DUGO STE NAS U ZABORAV GURALI A SAD SMO SE PONOVO VRATILI, BOOM I GEA SU NAJBOLJI NAJVECI MAJSTORI, VELIKI NEIMARI OVOG NASEG SERVERA MI NISMO BACALI RIME MI SMO DIZALI TEMELJ, I STA JE BILO SMRADOVI USINULI SU VAM SE VRATOVI, DOK NAS GLEDATE NA SERVERU DOK KIDAMO KO TERMINATORI, PACOVI PASNI PICKICE MALE, MI VAM KUCAMO NA VRATA DA VAS ZAUVEK ZATVORIMO........."


Poslednji izmenio ~GeAtAnO~ dana Ned Avg 31 2008, 13:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Boom_Blaster

Boom_Blaster


Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:30

Glavno da ovdje ne pise nista gucci.... inace to vise nije spam...... xD
Nazad na vrh Ići dole
Renato
Admin
Renato


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:32

HAHA EVO GA I NAS KIMI....NA KURAC MI ZINI....DOBRODOSAO KIMI U NAS NOCNI SPAM TIM....LLALALALALA.....JA I BOOM SMO TERMINATORI A VI PACOVI PAKOSNI CUTITE!!!
Nazad na vrh Ići dole
Boom_Blaster

Boom_Blaster


Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:38

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Al mi je DOSADNOOOOOO ali se ubijam od dosade

svi spavaju..... xD
Nazad na vrh Ići dole
Renato
Admin
Renato


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:41

OD SRANJA SE NE BEZI SVE STO IMAS RESI AKO NE MOZES SAM AKO NIJE TVOJ DAN S NEKIM SE POVEZI......
Nazad na vrh Ići dole
Boom_Blaster

Boom_Blaster


Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:47

Wooow koje lijepe rijeci......
Nazad na vrh Ići dole
Boom_Blaster

Boom_Blaster


Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:48

Ja odoh..... Fuck you all and good night !!! xD
Nazad na vrh Ići dole
Renato
Admin
Renato


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:52

YO MY PUSSYS....WE CAN JUST LOOK BOOM AND ME...AND YOU ARE GONIG NOW TO SUCK OURS DICKS......FUCK OFF.....ASSHOLES!!!!!! HAHA LAKU NOC BOOM!


Poslednji izmenio ~GeAtAnO~ dana Ned Avg 31 2008, 13:41, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
¤..>>>k!m1<&a

¤..>>>k!m1<&a


Broj poruka : 22
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.08.2008

A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitimeNed Avg 31 2008, 00:55

ajde boom na spawanje ..evo odo i ja.....guzz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!   A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
A NOCNO SPAMANJE NAJBOLJE!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli na BGD Power SamP :: Off topic :: Spam board-
Skoči na: